Szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na rozwój"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na rozwój", które odbędzie się 26 września 2013 r. w godzinach 16:00-18:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Czy wiesz, jak skutecznie dotrzeć do inwestorów? Gdzie najlepiej szukać kapitału: Business Angel, Venture Capital, a może Giełda Papierów Wartościowych?

Na tym szkoleniu poznasz odpowiedzi na te oraz inne pytania, a także dowiesz się jakie pułapki czekają na młodych inwestorów w Polsce.

Prowadzącym szkolenie będzie Michał Dzierżęga - absolwent Nottingham Trent University oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 2001 związany z rynkiem finansowym, współzałożyciel Global BD Trading oraz inwestor indywidualny. Aktywny uczestnik rynku kontraktów terminowych na indeksy, akcje i surowce w Polsce i USA. Doświadczenie zdobywał w w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym oraz usług maklerskich.

Wstęp wolny po uprzednim zapisaniu się na: http://pozyskiwanie-funduszy.evenea.pl/

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.