Zapraszamy na spotkanie z przedsiębiorcami - Role Models

Role Models, czyli spotkanie sfery biznesu i tych, którym się w nim powiodło z młodymi osobami chcącymi założyć własną firmę, umożliwi poznanie środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości w regionie i Polsce. Przedsiębiorcy i menedżerowie podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad studentom myślącym o własnym biznesie.

O swoich doświadczeniach w sferze biznesu opowiedzą:

Damian Derebecki - wiceprezes zarządu RoboNET Sp z o.o., firmy prowadzącej m.in. innowacyjne zajęcia z robotyki i informatyki, podczas których dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym poznają podstawy konstrukcji maszyn oraz techniki programowania.

Michał Wojciechowski - prezes zarządu encja.com Sp. z o.o. - firmy, która została zauważona i doceniona jako najlepszy projektodawca Śląskiej Sieci Aniołów Biznesu Silban.

Wojciech Różański - jeden z założycieli agencji PRIME Communications, obecnie prowadzący własną działalność gospodarczą.

Po wystąpieniu przedsiębiorców zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

Impreza odbędzie się Rondzie Sztuki (Club i Restauracja Oko Miasta, www.okomiasta.pl) - Katowice, Rondo im. Jerzego Ziętka 1, 15 grudnia 2009, godz. 16.00 – 19.00. Udział w imprezie jest bezpłatny!

Zgłoszenia prosimy kierować na nasz adres email start@us.edu.pl lub telefonicznie: 32 359 21 76.

Polecamy także Festiwal Ars Cameralis 2009: DAVID LYNCH - wystawa litografii i fotografii w Galerii Ronda Sztuki (parter).