katowice

Największy Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim

13 kwietnia 2012 r. odbędzie się otwarcie największego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Polsce, który swoją siedzibę będzie miał przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00, w siedzibie nowo powstałego Inkubatora (Uniwersytet Śląski - Katowice, ul.

Bezpłatne szkolenie "Obsługa komputera - to takie proste"

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Obsługa komputera - to takie proste", współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na rozwój"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na rozwój", które odbędzie się 26 września 2013 r. w godzinach 16:00-18:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Warsztat efektywnego poszukiwania pracy - przedsiębiorczy na rynku pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach zaprasza na Warsztat efektywnego poszukiwania pracy - przedsiębiorczy na rynku pracy, który odbędzie się 26 września i 2 października 2013 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Centrum Kariery.

Szukasz pracy? Przyjdź na Jobs Spot na UŚ!

Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu JOBS SPOT, które odbędzie się 17 października 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa Biura Karier i firmy HRM Institute.

StartUp Mixer

Zapraszamy do udziału w spotkaniu networkingowym organizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – StartUp Mixer, które odbędzie się 17 września 2013 r. o godzinie 19:00 w klubie Oko Miasta w Katowicach (Rondo im. Generała Jerzego Ziętka 1).

Szkolenie "Finanse i rachunkowość"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenie "Finanse i rachunkowość" w ramach projektu "Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".

Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.